Október - 2017
H K S C P S V
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

A Matematika Tanszék órarendje a 2017/18 őszi félévben

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Algebra I.

4MA12NAK02O, 4MA12NAK05B

E

Magyarkuti Gyula

kedd 11.40–13.10

E 3.332

Algebra I.

4MA12NAK02O, 4MA12NAK05B

G1

Magyarkuti Gyula

kedd 13.40–15.10

E 3.328

Algebra I.

4MA12NAK02O, 4MA12NAK05B

G2

Bednay Dezső

csütörtök 13.40–15.10

C 325

Algebra I.

4MA12NAK02O, 4MA12NAK05B

G3

Bednay Dezső

péntek 11.40–13.10

E 3.324

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Analízis (gazdinf.)

4MA12NAK12B

 

Fleiner Balázs

vizsgakurzus

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Analízis (levelező)

2LK95LAK69B

 

Ernyes Éva

vizsgakurzus

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Analízis I.

4MA12NAK01O, 4MA12NAK06B

E

Kánnai Zoltán

hétfő 08.00–11.20

E 3.330

Analízis I.

4MA12NAK01O, 4MA12NAK06B

G1

Kánnai Zoltán

kedd 17.20–18.50

C 106

Analízis I.

4MA12NAK01O, 4MA12NAK06B

G2

Kánnai Zoltán

kedd 13.40–15.10

C 101

Analízis I.

4MA12NAK01O, 4MA12NAK06B

G3

Szabó Imre

kedd 08.00–09.30

C 325

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Bevezetés a mértékelméletbe

4MA12NAK52B, 4MA12NAV18B, PHK_MERTEKE

E

Magyarkuti Gyula

kedd 15.30–17.00

C 316

Bevezetés a mértékelméletbe

4MA12NAK52B, 4MA12NAV18B, PHK_MERTEKE

G

Magyarkuti Gyula

kedd 17.20–18.50

C 316

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Differenciálegyenletek praktikum ELTE

mm4n2de1

 

Kánnai Zoltán

 

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Elements of Mathematics

PHK_MATALA

Szabó Imre

kedd 09.50– 11.20

E 281

Elements of Mathematics

PHK_MATALA

 

 

csütörtök 9.50–11.20

E 281

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Fejezetek a matematikából

4MA12EAK03M

 

Szakál Szilvia

kéthetente szerda 17.20–20.40

 C 326

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Fejezetek a matematikából

4MA12NAK07M

G1

Megyeri Krisztina

péntek 09.50–11.20

E 3.305

Fejezetek a matematikából

4MA12NAK07M

G2

Megyeri Krisztina

péntek 11.40–13.10

E 3.305

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Fejezetek matematikából I. SPM

4MA12NAK24B

E

Megyeri Krisztina

hétfő 09.50–11.20

E 2.236

Fejezetek matematikából I. SPM

4MA12NAK24B

G1

Megyeri Krisztina

kedd 11.40–13.10

E 3.303

Fejezetek matematikából I. SPM

4MA12NAK24B

G2

Megyeri Krisztina

kedd 09.50–11.20

E 3.303

Fejezetek matematikából I. SPM

4MA12NAK24B

G3

Megyeri Krisztina

csütörtök 13.40–15.10

C 203

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Fejezetek a matematikából III. SPM

4MA12NAK32B

E

Medvegyev Péter

csütörtök 11.40–13.10

E 2.236

Fejezetek a matematikából III. SPM

4MA12NAK32B

G1

Beringer Dorottya

péntek 09.50–11.20

E 3.326

Fejezetek a matematikából III. SPM

4MA12NAK32B

G2

Beringer Dorottya

péntek 11.40–13.10

E 3.326

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Funkcionálanalízis praktikum

mm4n2fa1

G

Magyarkuti Gyula

csütörtök 13.40–15.10

C 428

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Gazdaságmatematika (Agrármérnök)

4MA12NAK45B

E

Ernyes Éva

csütörtök 08.00–09.30

E 2.238

Gazdaságmatematika (Agrármérnök)

4MA12NAK45B

G

Ernyes Éva

csütörtök 09.50–11.20

E 2.238

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

A közgazdasági matematika analitikus módszerei

PHGI_KOZGMAT

 

Szabó Imre

péntek de.

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Lineáris algebra (Gazdinf.)

4MA12NAK31B

 

Fleiner Balázs

 vizsgakurzus

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika gyakorlat I.

4MA12NAV36B

G1

Takács Tibor

csütörtök 17.20–18.50

E 3.3002

Matematika gyakorlat I.

4MA12NAV36B

G2

Szakál Szilvia, Diczig Hermine Flávia

kedd 17.20–18.50

C IX ea.

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ Ea_4_NEMER (+ 4MA12NAK48B)

Koós Krisztiánné

hétfő 09.50–11.20

C X.ea.

Matematika I.

4MA12NAK46B

G1_EE

Koós Krisztiánné

hétfő 13.40–15.10

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

G2_EE

Koós Krisztiánné

hétfő 15.30–17.00

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

G3_EE

Takács Tibor

szerda 13.40–15.10

E 3.303

Matematika I.

4MA12NAK46B

E_GINF

Fleiner Balázs

hétfő 08.00–09.30

E fsz.II.ea.

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF1

Fleiner Balázs

hétfő 13.40–15.10

E 3.305

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF2

Fleiner Balázs

hétfő 15.30–17.00

E 3.305

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF4

Fleiner Balázs

kedd 08.00–09.30

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF5

Fleiner Balázs

kedd 09.50–11.20

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF6

Banyár József

péntek 08.00–09.30

C 203

Matematika I.

4MA12NAK46B

GINF7

Banyár József

péntek 11.40–13.10

C 316

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ Ea_1_KM+NG+TV

Ernyes Éva

hétfő 13.40–15.10

E fsz.IV.ea.

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G1

Ernyes Éva

hétfő 15.30–17.00

E 3.303

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G2

Ernyes Éva

hétfő 17.20–18.50

E 3.303

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G3

Ernyes Éva

kedd 13.40–15.10

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G4

Ernyes Éva

kedd 15.30–17.00

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G5

Ernyes Éva

kedd 17.20–18.50

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G6

Bednay Dezső

szerda 08.00–09.30

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G8

Ernyes Éva

péntek 09.50–11.20

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ KM+NG+TV_G9

Ernyes Éva

péntek 11.40–13.10

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ Ea_2_GM

Palágyi Zoltán

hétfő 15.30–17.00

E Vodafone Auditórium

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ GM_G01

Palágyi Zoltán

hétfő 17.20–18.50

E 3.305

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ GM_G02

Takács Balázs

kedd 11.40–13.10

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ GM_G03

Takács Balázs

szerda 13.40–15.10

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ GM_G05

Palágyi Zoltán

szerda 11.40–13.10

E 3.303

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ GM_G06

Palágyi Zoltán

szerda 17.20–18.50

E 3.301

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ Ea_3_PSZ

Szakál Szilvia

kedd 09.50–11.20

E fsz.II.ea.

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ PSZ_G1

Szakál Szilvia

kedd 13.40–15.10

C 415

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ PSZ_G2

Szakál Szilvia

szerda 09.50–11.20

C 101

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ PSZ_G3

Szakál Szilvia

szerda 11.40–13.10

C 101

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ PSZ_G4

Szakál Szilvia

kedd 15.30–17.00

C 415

Matematika I.

4MA12NAK46B

MAT_ PSZ G5

Medvegyev Péter

csütörtök 13.40–15.10

E 3.395

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_EE

Szakál Szilvia

a levelező órarend alapján

 

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_GI

Ernyes Éva

 

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_GM_ RACSMANY_ANNA

Racsmány Anna

 

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_KM

Kánnai Zoltán

 

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_GM_ FIALA_PETER

Fiala Péter

 

Matematika I.

2LK95LAK01B levelező

E_PSZ

Bednay Dezső

 

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematikai alapok I.

4MA12NAK43B

E

Tallos Péter

hétfő 09.50–11.20

E 3.332

Matematikai alapok I.

4MA12NAK43B

G1

Tallos Péter

hétfő 13.40–15.10

C 325

Matematikai alapok I.

4MA12NAK43B

G2

Tallos Péter

hétfő 15.30–17.00

C 325

Matematikai alapok I.

4MA12NAK43B

G3

Tallos Péter

csütörtök 09.50–11.20

E 107

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika I. (Székesfehérvár)

4MA12NAK01SB

E

Szabó Imre

szerda 09.45–11.15

SzC A008

Matematika I. (Székesfehérvár)

4MA12NAK01SB

G

Szabó Imre

szerda 11.30–13.00

SzC A008

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika II. TUF

4MA12NAK47B, -49B, -44B

E

Szakál Szilvia

szerda 13.40–15.10

C VII.ea.

Matematika II. TUF

4MA12NAK47B, -49B, -44B

G

Bednay Dezső

szerda 17.20–18.50

C VII.ea.

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematika II.

2LK95LAK08B

VK

Racsmány Anna

1–8. hét péntek 13.40–15.10

 S1

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Matematikai alapok II. VK

2LK94LAK04B

 

Kánnai Zoltán

 

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Mathematics

4MA12NAK53B

IB1_E

Palágyi Zoltán

hétfő 13.40–15.10

C 316

Mathematics

4MA12NAK53B

IB1_G1

Palágyi Zoltán

szerda 13.40–15.10

E 3.3002

Mathematics

4MA12NAK53B

IB1_G2

Palágyi Zoltán

szerda 15.30–17.00

E 3.3002

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Mathematics I. (AK)

4MA12NAK50B

E

Magyarkuti Gyula

hétfő 08.00–09.30

C VII.ea.

Mathematics I. (AK)

4MA12NAK50B

G1

Magyarkuti Gyula

kedd 08.00–09.30

E 3.334

Mathematics I. (AK)

4MA12NAK50B

G2

Magyarkuti Gyula

kedd 09.50–11.20

E 3.334

Mathematics I. (AK)

4MA12NAK50B

G3

Magyarkuti Gyula

hétfő 17.20–18.50

S1

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Mathematics I. (Calculus) ISP

293NMATK112B

BM1_E

Sziklai Balázs Róbert

szerda 13.40–15.10

C 316

Mathematics I. (Calculus) ISP

293NMATK112B

BM1_G1

Sziklai Balázs Róbert

péntek 09.50–11.20

C 416

Mathematics I. (Calculus) ISP

293NMATK112B

BM1_G2

Sziklai Balázs Róbert

péntek 11.40–13.10

C 416

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Mathematics II. (Probability and Statistics) ISP

293NMATK225B

BM2_E

Tallos Péter, Racsmány Anna

kedd 08.00–09.30

E 3.3002

Mathematics II. (Probability and Statistics) ISP

293NMATK225B

BM2_G

Tallos Péter, Racsmány Anna

kedd 09.50–11.20

E 3.3002

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Számítástudomány közgazdasági alkalmazásokkal

E

Bednay Dezső

szerda 13.40–15.10

E 3.305

Számítástudomány közgazdasági alkalmazásokkal

 

Gy

Bednay Dezső

szerda 15.30–17.00

E 3.305

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Valószínűségszámítás VK (Gazdinf.)

4MA12NAK07B

 

Ernyes Éva

 

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Valószínűségszámítás

4MA12NAK03B

E

Medvegyev Péter

szerda 11.40–13.10

C 103

Valószínűségszámítás

4MA12NAK03B

G1

Beringer Dorottya

csütörtök 13.40–15.10

C 204

Valószínűségszámítás

4MA12NAK03B

G2

Medvegyev Péter

csütörtök 15.30–17.00

C 204

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Valószínűségszámítás Levelező VK

2LK94LAK64B

 

Kánnai Zoltán

 

 

tárgy neve

tantárgy kód

kurzus, hallgatók

oktató

idősáv

terem

Valószínűségszámítás (IMP-SKM)

4MA12NAK39B

E

Szabó Imre

kedd 17.20–18.50

C 108

Valószínűségszámítás (IMP-SKM)

4MA12NAK39B

G

Szabó Imre

csütörtök 15.30–17.00

E 3.326

 

Utolsó frissítés: 2017.09.18.